Biura i lokale - Estate Center

ESTATE BLOG

10-lecie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

10-lecie Klubu Kobiet Przedsiębiorczych

Klub Kobiet Przedsiębiorczych działa już 10 lat!
Przez ten czas zrzeszył ponad 1800 klubowiczek – kobiet przedsiębiorczych z Poznania i nie tylko, które miały okazję do wymiany doświadczeń podczas 134 spotkań przy 5360 filiżankach kawy 
By stosownie uczcić tę okazję spotykałyśmy się na uroczystej Gali 10 października 2018 r.

Jak czytamy na stronie klubu: Główną ideą Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest promowanie przedsiębiorczości jako nowego stylu życia wśród kobiet, a także rozwój firm prowadzonych przez kobiety. Staramy się promować i zachęcać do rozwoju usług wspomagających przedsiębiorcze kobiety by ułatwić im utrzymanie równowagi między pracą i życiem rodzinnym. Uważamy, że kobiety są predysponowane do tego by prowadzić prężnie działające firmy i tym samym stwarzać miejsca pracy, dlatego wspieramy je w kierunku wzrostu konkurencyjności ich przedsiębiorstw. Popularyzujemy dobre praktyki i prezentujemy przykłady kobiet - przedsiębiorców, które osiągnęły sukces zawodowy. Wspieramy oraz inspirujemy kobiety, które chcą zwiększyć efektywność ekonomiczną swojej firmy i budować własnej marki poprzez niekonwencjonalne rozwiązania i ciekawe pomysły ... bo kiedy kobiety wspierają kobiety dzieją się niesamowite rzeczy!

 

Podczas Gali Mandala Beauty Clinic przygotowała niespodziankę w postaci ścianki do zdjęc. A oto jej efekty:

Patrycja Masiarek z Partnerem Estate Center- Szalbierz Design

Zespół Estate Fellows Poznań i Estate Center

od lewej: Justyna Wasiak, Roma Piotrowska-Oko, Magdalena Wizerkaniuk, Magdalena Górzna-Jaromin Estate Point, Natalia Skiba 

17 urodziny Kupca Poznańskiego

17 urodziny Kupca Poznańskiego

Estate Fellows Poznań Sp. z o.o (czyli nasza spółka-matka) jest zarządcą Kupca Poznańskiego, który 21 wrzesnia obchodził w Teatrze Muzycznym w Poznaniu swoje 17 urodziny.

Mieliśmy przyjemność przedpremierowo zobaczyć musical Rodzina Adamsów oraz brać udział w wyjątkowym bankiecie.

 

 

Kupiec Poznański pod nowymi sterami

Kupiec Poznański pod nowymi sterami

"Cieszymy się z zaufania jakim obdarzył nas Właściciel nieruchomości przekazując nam ją w zarządzanie. Zakres naszych usług związanych z obsługą obiektu obejmuje zarządzanie operacyjne, obsługę finansową jak również obsługę marketingową. W najbliższym czasie będziemy chcieli przyjrzeć się funkcjonowaniu biurowca oraz centrum handlowego i zaproponować niezbędne zmiany i optymalizacje”. – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Oddziału NAI Estate Fellows w Poznaniu i właścicielka ESTATE CENTER. 

Centrum Handlowo-Biurowe Kupiec Poznański zostało otwarte w 2001 roku i jest usytuowane w samym sercu miasta Poznania. Sześciopiętrowy budynek o powierzchni 30.000 mkw, zapewnia 3 piętra powierzchni handlowej, 3 poziomy przestrzeni biurowych oraz 150 miejsc na parkingu podziemnym dla Klientów i prawie 100 Najemców.Lokalizacja u zbiegu ważnych ulic handlowych miasta: Podgórnej, Św. Marcin, Szkolnej oraz Wrocławskiej powoduję, że na stałe wpisał się w krajobraz Poznańskiej Starówki.

Do głównych Najemców Kupca Poznańskiego należą: Klinika Enel – med, C&A, Biedronka, Poczta Polska, Monnari, Bialcon, Molton oraz wielu innych.

Business Park Grunwald – profesjonalnie, a do tego kameralnie i zielono.

Business Park Grunwald – profesjonalnie, a do tego kameralnie i zielono.

 

Dobiega końca modernizacja budynku w inwestycji Business Park Grunwald na poznańskim Grunwaldzie. Właścicielem obiektu jest Park Sp. z o.o., firma rodzinna, wywodząca się z Francji.

Spółka Park podchodzi do swojej działalności z wielkim zaangażowaniem, traktując stworzenie swoim najemcom optymalnego miejsca do pracy i rozwoju ich firmy jako swoją misję. To podejście sprawia, że najemcy związują się z ich obiektami na długie lata.

  • Obecnie modernizowany budynek to trzykondygnacyjny biurowiec z lat 60/70 XX wieku o powierzchni około 1200 m2, który będzie miał nadany całkowicie nowy współczesny wygląd, a jego standard będzie też dostosowany do wymogów współczesnych najemców. Dobudowano dwa zewnętrzne szyby dla wind, które będą zabierały pasażerów z poziomu zero zarówno na parter, jaki na piętra pierwsze i drugie. Budynek wyposażono w klimatyzację, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, co pozwoli zoptymalizować koszty. Dostępne są łącza światłowodowe i szeroki wachlarz dostawców usług internetowych. Na poziomie -1 przygotowywane jest zaplecze dla rowerzystów – szatnie damskie i męskie z natryskami, szafkami. Oczywiście dla rowerów jest też zadaszony parking, a położenie na skraju Lasku Marcelińskiego sprawia, że dla wielu osób dojazd na rowerze może być bardzo atrakcyjny.

Dla poruszających się komunikacją miejską mamy doskonałe połączenie tramwajowe, a dla zmotoryzowanych – dużą liczbę miejsc parkingowych.

Biura w Business Park Grunwald to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy nie chcą pracować w Centrum, wolą miejsca spokojne, kameralne. Oddanie do użytkowania – 31.01.2018r. 

Zapraszam do współpracy

Justyna Wasiak

+48 790 700 519