Patrycja Masiarek - Estate Center

ESTATE BLOG

Rotary Club

Z dumą informujemy, iż Rotary Club Poznań Centrum oraz @Rotary Club Poznań Starówka zakupią sprzęt do tlenoterapii, który zostanie podarowany szpitalowi im. Józefa Strusia w Poznaniu

https://rotary.org.pl/rotarianie-zakupia-sprzet-do-tlenoterapii-dla-poznanskiego-szpitala/?fbclid=IwAR2bpWJa3eo6-ilNJ00bF2sa3lH6LAzPNnemnKui8x7ypz_yFx6jO-HsGVg

Nieruchomość "Jakuba Wujka"

Nieruchomość

Firma Estate Fellows Poznań skomercjalizowała powierzchnię handlowo-użytkową w nieruchomości „Jakuba Wujka” w Poznaniu. Proces sprzedaży lokali komercyjnych o łącznej powierzchni 1525m2 przeprowadziła Magdalena Wizerkaniuk. Pod tym adresem swą siedzibę znalazły: dwie firmy IT, przychodnia alergologiczna, gabinet fizykoterapii, prestiżowy salon fryzjerski oraz firma audytorska. „Komercjalizacja została przeprowadzona bardzo sprawnie i od podpisania umowy trwała niecałe 10 miesięcy”- powiedziała Patrycja Masiarek Prezes Zarządu Estate Fellows Poznań.

Nieruchomość "Jakuba Wujka” została nominowana do Nagrody Quadro prezydenta Poznania, przyznawanej dla najlepszego budynku. Projekt biura architektonicznego Litoborski + Marciniak budynku mieszkalnego usytuowanego między ulicami ks. Jakuba Wujka i Niedziałkowskiego został przez jurorów doceniony za umiejętne zagospodarowanie ograniczonej przestrzennie działki i elegancką architekturę od strony Niedziałkowskiego. Architekci nawiązali do architektury wildeckich kamienic i przemysłowych tradycji tego miejsca poprzez zastosowanie czerwonej cegły i metalowych detali.

Constructa Plus tworzy projekty deweloperskie realizując je na obszarze Poznania, wpisuje się tym samym od wielu lat w jego mieszkaniowy krajobraz. Tworząc nowe inwestycje, stawia na jakość, najlepsze lokalizacje, a przede wszystkim na dobrą architekturę, tworzoną we współpracy z najlepszymi poznańskimi pracowniami architektonicznymi.

Libelta 27 w Poznaniu

W lutym 2020 roku Estate Center zostaliśmy Zarządca budynku biurowego przy ulicy Libelta 27 w Poznaniu. Budynek biurowy Libelta 27 - luksusowo, kompleksowo zrewitalizowana kamienica, położona w sercu Miasto Poznań - u zbiegu ulic Wieniawskiego i Libelta.
Libelta 27 to reprezentacyjny, zabytkowy budynek z bogatą historią, który od czasów jego budowy w 1894 roku jest uznawany za jedną z najbardziej prestiżowych i najlepiej zlokalizowanych kamienic Poznania. Odrestaurowany z dbałością o detale ponownie stanowi architektoniczną wizytówkę miasta.
Budynek oferuje 1800 m2 powierzchni biurowej w najwyższym standardzie, na trzech kondygnacjach naziemnych i jednej w przyziemiu. Możliwa jest elastyczna aranżacja powierzchni biurowej i jej dostosowanie do potrzeb najemcy

COVID-19

Szanowni Klienci,
Obserwując obecną sytuację, związaną z zachorowaniami na koronawirus w Polsce i na świecie. W trosce o zdrowie naszych pracowników, jak i Państwa, zdecydowaliśmy o wprowadzeniu pracy zdalnej zespołu w najbliższych dniach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i emailowo.
Życzymy spokojnego tygodnia

Mimo trudnego dla wszystkich okresu, nie próżnujemy i szukamy rozwiązań!
Specjalnie dla was zdobywamy nowe kompetencje z dziedziny prezentacji nieruchomości on-line i już niedługo wprowadzimy je w życie.
Dziękujemy asari.pl i EVRYPLACE za świetne szkolenie.