Najem długoterminowy - Estate Center - Estate Center

Najem długoterminowy

Zarządzanie najmem
długoterminowym

Długoterminowy wynajem nieruchomości obejmuje przeważnie okres najmu przekraczający 12 miesięcy i jest najpopularniejszą obecnie na polskim rynku formą najmu. Ten rodzaj najmu wymaga przede wszystkim bardzo dobrze skonstruowanej umowy, chroniącej właściciela nieruchomości przed konsekwencjami ewentualnych szkód, bądź nieuregulowanych zobowiązań. Nieruchomość przeznaczona na wynajem długoterminowy może być zarówno nieumeblowana, jak i w pełni wyposażona przez właściciela. Zazwyczaj cena najmu nie uwzględnia opłat administracyjnych, czy rachunków za media, które najemca reguluje na bieżąco.

Oferowana przez nas usługa zarządzania najmem długoterminowym ma charakter kompleksowy. Działamy na terenie Poznania i okolic. Oferujemy Państwu obsługę najmu nieruchomości na każdym etapie, wszystkie czynności realizując skutecznie i profesjonalnie. Odciążamy właścicieli nieruchomości ze wszystkich obowiązków związanych z przygotowaniem i wynajęciem mieszkania, oraz kontrolą prawidłowego przebiegu umowy najmu. Indywidualnie ustalamy warunki umowy współpracy, tak aby była ona satysfakcjonująca dla Państwa również w okresie, gdy nieruchomość pozostaje niewynajęta.

Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań, aby przerwy w najmie były możliwie najkrótsze. Realizowane przez nas usługi w zarządzania najmem mieszkań zapewniają Państwu wygodę i bezpieczeństwo.

Decyzja o oddaniu nam Państwa nieruchomości pod opiekę niesie ze sobą szereg wymiernych korzyści. Zyskują Państwo czas, którego wymagają poszukiwania i wielokrotne prezentacje mieszkania prowadzące do znalezienia rzetelnego najemcy. W Państwa imieniu opracujemy profesjonalną ofertę najmu lokalu, przygotujemy mieszkanie do prezentacji, oraz zweryfikujemy potencjalnych najemców. 

Zapewniamy Państwu także stały nadzór nad prawidłowym przebiegiem umowy, oraz dbałość o utrzymanie należytego stanu technicznego nieruchomości. Odciążamy Państwa z konieczności weryfikowania terminów opłat regulowanych przez najemców i prowadzenia ewentualnych działań windykacyjnych. Ponadto prowadzimy pełną dokumentację finansową dotyczącą danego lokalu, gotową do Państwa wglądu w każdej chwili. Za nasze usługi wystawiamy fakturę VAT, która udokumentuje koszty poniesione z tytułu obsługi lokalu.

Skontaktuj się z nami
Przejdź do strony: Zaufaj specjalistom z branży
Przejdź do strony: Usługi dodatkowe
Przejdź do strony: Zainteresowany współpracą?
Przejdź do strony: Skontaktuj się