Kompleksowa obsługa nieruchomości - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Konsulting
Przejdź do strony: Faza przedinwestycyjna
Przejdź do strony: Przegląd rynku
Przejdź do strony: Prognozy rozwoju
Przejdź do strony: Opinia o lokalizacji
Przejdź do strony: Faza deweloperska
Przejdź do strony: Opinia o projekcie
Przejdź do strony: Studium wykonalności
Przejdź do strony: Biznesplan
Przejdź do strony: Dekompozycja cen mieszkań
Przejdź do strony: Strategia marketingowa

Kompleksowa obsługa nieruchomości

 Prowadzenie działu sprzedaży

Oferujemy Państwu usługę outsourcingu procesu sprzedaży Państwa nieruchomości. Stworzymy dedykowany dział sprzedaży złożony z doświadczonych doradców, założymy biuro sprzedaży i infolinię, przeprowadzimy Państwa klientów przez cały proces zakupu i odbioru mieszkania, jednocześnie regularnie raportując wyniki naszych działań.

 Wsparcie marketingowe

Proponujemy skorzystać z konsultacji z naszymi specjalistami w zakresie strategii marketingowej na dowolnym etapie wprowadzenia inwestycji na rynek. Zachęcamy do skorzystania z usługi opracowania pełnej strategii marketingowej, bądź zmodyfikowania prowadzonych już działań, jeżeli nie przyniosły one pożądanych rezultatów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym porftolio.

 Pomoc prawna

Oferujemy Państwu opiekę prawną na poszczególnych etapach przygotowania, realizacji i sprzedaży inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej projektów deweloperskich pozwala na sprawne przygototwanie niezbędnej dokumentacji, oraz skuteczną ingerencję w pilnych, bądź nieprzewidzianych sytuacjach.

 Odbiory

Zapewniamy pełną obsługę Państwa klientów w zakresie odbioru mieszkania. Przeprowadzamy odbiór kluczy przez klienta w ustalonym terminie i spisujemy protokół odbioru w obecności specjalisty techniczno-budowlanego. W przypadku zgłoszenia zastrzeżeń przez klienta oferujemy Państwu dalszą opiekę prawną i techniczną, aż do momentu pomyślnego sfinalizowania procesu odbioru danego lokalu.

Przejdź do strony: Zarządzanie nieruchomościami
Przejdź do strony: Zainteresowany współpracą?