My dla Was w nowej rzeczywistości - Blog Estate Center - Estate Center

ESTATE BLOG

My dla Was w nowej rzeczywistości

My dla Was w nowej rzeczywistości

W ostatnich dniach każdy z nas usiłuje dostosować swoje codzienne obowiązki do nowej, dotychczas niezbadanej sytuacji. Wiele branż musiało zwolnić lub zawiesić swoje działania. Decyzje globalne zapadają odgórnie, a rynek od światowego po lokalny dynamicznie reaguje na zagrożenie epidemiologiczne. Okoliczności sprawiają, że tracimy kontrolę nad planami prywatnymi oraz uporządkowanym i dobrze rozwijającym się w ostatnich latach życiem zawodowym.

Uświadamiamy sobie, że najważniejsze jest zdrowie. Aktualnie oznacza to ograniczenie bezpośredniego kontaktu z innymi osobami. Zbiorowa odpowiedzialność sprawia, że pozostajemy w domach. Sądy i urzędy działają w ograniczonym wymiarze, wiele kancelarii notarialnych zredukowało lub zawiesiło wykonywanie czynności. Dla branży nieruchomości opartej na relacjach i dużej częstotliwości spotkań dalsze funkcjonowanie w takich realiach stanowi wyzwanie.

Biuro jest nieczynne, ale nasi pośrednicy pozostają aktywni. Z pracą przenieśliśmy się do wirtualnego wymiaru. Już w najbliższych dniach pojawią się w naszych ofertach multimedialne spacery, a prezentacje nieruchomości będziemy mogli odbyć wspólnie on-line. Zespół: Magda Mulczyńska, Klaudia Zielińska, Natalia Skiba oraz dział komercyjny w składzie Magdalena Wizerkaniuk i Justyna Wasiak umawiają spotkania w formie video rozmowy. Dzięki takim komunikatorom jak WhatsApp możemy być w kontakcie z klientami. Doradzamy, omawiamy możliwy przebieg transakcji, przyjmujemy oferty do sprzedaży i najmu. Rozumiemy, że okoliczności nie sprzyjają podejmowaniu decyzji o najmie, sprzedaży czy zakupie. Negocjujmy terminy wcześniej planowanych umów - to rozwiązanie, które proponujemy klientom. Jako pośrednicy prowadzimy rozmowy mające na celu dostosowanie warunków transakcji do realiów. Powrót do normalności nastąpi, a razem z nim plany i umowy zawieszone w czasie będą mogły zostać sfinalizowane.

Chociaż zwolnienie tempa jest nieuniknione dostosowujemy rozwiązania aby pozostać w kontakcie z inwestorami, właścicielami nieruchomości oraz poszukującymi. Rozpoczęliśmy szkolenia online, które podnoszą nasze kompetencje. Chcemy być w dobrej formie kiedy nadejdzie „era po koronowirusie”, aby spotkać się z Państwem przy dobrej kawie i omówić warunki transakcji – tych nowych jak i tylko przesuniętych w czasie.