Dlaczego warto nam zaufać? - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Estate Center Rooms
Przejdź do strony: Ciesz się profitami

Dlaczego warto nam zaufać?

Opiekun apartamentu

Opiekun nie tylko melduje gości, lecz również pozostaje do ich dyspozycji przez cały okres pobytu. Dbamy o Państwa klientów także w dni wolne, oraz w przypadku niestandardowych godzin przyjazdu. Pamiętając o gościach spoza kraju prowadzimy obsługę także w języku angielskim.

Domowa atmosfera

Nasz sekret to dbałość o komfortowe wyposażenie każdego apartamentu, które sprawia, że goście czują się jak w domu.  Mieszkanie wyposażone zostaje we wszystkie niezbędne akcesoria: pościel, ręczniki, kosmetyki, suszarkę do włosów, żelazko. Zapewniamy także dostęp do WiFi  i podstawowe wyposażenie kuchni.

Porządek przede wszystkim

Wysprzątany, przyjemnie pachnący apartament to podstawa dobrego samopoczucia Państwa gości. Każdorazowo po zakończeniu danej rezerwacji opiekun mieszkania sprawdza stan nieruchomości, zleca i nadzoruje sprzątanie apartamentu, oraz przebieg ewentualnych napraw. Wszystko musi lśnić i działać bez zarzutu zanim pojawią się kolejni goście.

Wsparcie specjalistów

Zlecając nam obsługę najmu nieruchomości otrzymują Państwo niezbędne wsparcie z zakresu prawa, podatków, sprzedaży i marketingu. Opracowujemy politykę cenową najmu zgodną z aktualnymi tendencjami na rynku. Pomagamy dobrać odpowiednie ubezpieczenie, aby mogli Państwo spać spokojnie.

 

Promocja na
światowym poziomie

Nasz dział marketingu wie dokładnie jak pokazać mieszkanie z najlepszej strony. Po uprzednim przygotowaniu wykonujemy profesjonalną sesję zdjęciową, oraz dodajemy opis, który skutecznie zachęci potencjalnych gości. Tak stworzoną ofertę publikujemy i promujemy w najważniejszych serwisach internetowych polskich i międzynarodowych (np. Booking, Airbnb).

Zawsze
pod kontrolą

Zapewniamy Państwu dostęp do panelu klienta, gdzie sprawdzą Państwo kalendarz rezerwacji. Mają Państwo wgląd do wszystkich bieżących i planowanych najmów za pośrednictwem komputera, czy urządzeń mobilnych. Z końcem miesiąca przesyłamy do Państwa raport podsumowujący ilość rezerwacji, najmów, kosztów oraz przychodów.

Formalności

Płatności i terminy faktur nie będą już na liście rzeczy o których muszą Państwa pamiętać. Dokumentacja związana z obsługą i utrzymaniem nieruchomości udostępniamy do Państwa wglądu w dowolnym momencie.

Home staging

Proponujemy Państwu rozwiązanie, które podwyższy standard lokalu, oraz zwiększy częstotliwość rezerwacji. Home staging kładzie nacisk na możliwie atrakcyjną prezentację nieruchomości, aby przyspieszyć jej wynajem i uzyskać wyższą stawkę. Za pomocą kilku prostych zabiegów Państwa apartament zyska nowy styl i wielu zadowolonych gości.

Państwa mieszkanie zostanie poddane metamorfozie zgodnie z wyznaczonym wcześniej budżetem. Nasz projektant po szczegółowych oględzinach przygotuje listę pożądanych zmian. Czasami wystarczy odświeżenie wyglądu mieszkania poprzez zakup odpowiednich akcesoriów i dodatkowych dekoracji, podczas gdy inne wnętrza wymagają solidnego remontu. Wszystkie sugestie omawiamy wspólnie, aby uwzględnić Państwa wymagania dotyczące m.in. wysokości kwoty przeznaczonej na inwestycję i spodziewanych zysków. 

Cały proces wykonujemy nie angażując w żaden sposób Państwa czasu. Opracujemy projekt, zakupimy i zamontujemy wybrane meble i akcesoria. Jeżeli nieruchomość będzie wymagała remontu, my zajmiemy się ustaleniem i nadzorem harmonogramu prac wykonywanych przez naszych najlepszych fachowców. 

Kwota zainwestowana w home staging zwraca się po kilku-kilkunastu miesiącach, ponieważ przykuwające uwagę, estetyczne wnętrze przełoży się na wzrost zainteresowania Państwa ofertą.

Apartament
w stanie deweloperskim?

Jedną z naszych specjalizacji jest aranżacja, wykończenie i wyposażenie wnętrz.
Nasze doświadczenie budujemy obsługując zarówno nieruchomości należące do osób prywatnych, jak i funduszy inwestycyjnych, czy deweloperów. Wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego projektu i realizacja – zawsze terminowa i na najwyższym poziomie.

Oferujemy kompleksowy zakres usług: od przygotowania projektu, poprzez doradztwo w doborze materiałów, aż po koordynację prac wykonywanych przez sprawdzonych specjalistów w zakresie usług budowlanych i wykończeniowych.

Przejdź do strony: Jak zacząć
Przejdź do strony: Usługi dodatkowe
Przejdź do strony: Skontaktuj się
Przejdź do strony: Zainteresowany współpracą?