Magdalena Mulczyńska - Estate Center

ESTATE BLOG

Zajezdnia Poznań – 80% sprzedanych mieszkań w I etapie, prezentacja II etapu inwestycji.

Zajezdnia Poznań – 80% sprzedanych mieszkań w I etapie, prezentacja II etapu inwestycji.

„Zajezdnia Poznań cieszy się niesłabnącą popularnością. Wpływ na to ma świetna lokalizacja, bogata oferta usługowo – handlowa, bliskość terenów zielonych, zachęcających do wspólnych spacerów jak również szybki dostęp do ośrodków kultury i nauki. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość Dworca PKP i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dodatkowym atutem będzie zabytkowa zajezdnia tramwajowa, która po renowacji stanowić będzie miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych”. – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.

Podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się 25-26.02.2017 zaprezentowana została oferta II etapu Zajezdni Poznań. Nowy budynek nr. 3, usytuowany będzie przy ul. Nowej Prusa, na przedłużeniu obecnej na odcinku ulic Sienkiewicza – Zwierzyniecka.

II etap to 129 apartamentów i 14 lokali usługowych zlokalizowanych w pięcio piątrowym budynku z windami i podziemną halą garażową oraz dostępnymi komórkami lokatorskimi.

Wysoki standard wykończenia ogrodzonego budynku z przeszklonymi klatkami schodowymi wychodzącymi na dziedziniec oraz placem zabaw, czyni go jednocześnie kameralnym i niezwykle prestiżowym. Zajezdnia Poznań w II etapie oferuje apartamenty z balkonami, od najmniejszych (32 m2), po największe o powierzchni (87 m2). Od kawalerek, po apartamenty 4-pokojowe. Na szczególną uwagę zasługują lokale na ostatniej kondygnacji z wysokimi przeszkleniami w ryzalitach. W ofercie znajdą się również apartamenty na parterze z własnymi ogródkami na dziedzińcu. 

O atrakcyjności inwestycji świadczy również bogata oferta usług dodatkowych.  

„Klienci oczekują od nas kompleksowej obsługi. Dzisiaj nie wystarczy sama sprzedaż mieszkań. Wykończenie pod klucz i zarządzanie najmem zarówno długo jak i krótkoterminowym to nasza specjalizacja. Zajmujemy się całym procesem, Klientowi pozostawiając jedynie cieszenie się profitami z kupionej nieruchomości”.- dodaje Patrycja Masiarek.

 

Inwestycja zostanie wzbogacona o zabytkową halę po zajezdni tramwajowej, w której niezmiennie planowane jest utworzenie przestrzeni dla wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz kawiarni, restauracji i przestrzeni handlowej.

Prace ruszą nie wcześniej niż za rok. Sam remont i rewitalizacja potrwa około roku. Wszystkie prace i projekty realizowane są pod okiem konserwatora zabytków. W chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i projektowe.
W Polsce, najbliższym obiektem podobnym pod względem charakteru i oferty jest warszawska Hala Koszyki. Jednak Inwestor najbardziej chciałby nawiązać projektem do Hali Time Out Market w Lizbonie. 

 

Zespół Estate Center i Estate Fellows Poznań na targach mieszkaniowi.pl w Poznaniu

Zespół Estate Center i Estate Fellows Poznań na targach mieszkaniowi.pl w Poznaniu

W miniony weekend 25-26.02.2017 odbyły się Targi Domów i Mieszkań w Poznaniu.

Wszystkim odwiedzającym stoisko inwestycji Zajezdnia Poznań chcielibyśmy serdecznie podziękować, a dla nieobecnych mamy krótką fotorelację z wydarzenia! Zespół Zajezdnia Poznań zdecydowanie uznaje ten weekend za udany. Możemy mówić o sukcesie, w tej chwili już 50 mieszkań z II etapu zostało zarezerwowanych!

Więcej o inwestycji Zajezdnia Poznań na stronie www.zajezdniapoznan.pl

Estate Center na targach Mieszkań i Domów w Poznaniu!

Estate Center na targach Mieszkań i Domów w Poznaniu!

Mieliśmy przyjemność wraz z zespołem Zajezdni Poznań wziąć udział w Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu. Targi organizował portal mieszkaniowi.pl w ostatni weekend.

Zainteresowanie najmem hotelowym przeszło nasze oczekiwania. Widzimy żywe zainteresowanie usługami związanymi z zarządzaniem najmem oraz wykończeniem pod klucz.

Estate Center zarządza w imieniu właściciela najem mieszkania zdejmując tym samym wszystkie obowiązki z inwestora.  
Zapraszamy do współpracy zarówno przy najmie hotelowym, jak i przy wykończeniu pod klucz.

Pozdrawiamy.