OFERTA PRACY- ZARZĄDCA NIERUCHOMOSCI - Blog Estate Center - Estate Center

ESTATE BLOG

OFERTA PRACY- ZARZĄDCA NIERUCHOMOSCI

  • Zakres obowiązków:

Organizacja i obsługa zebrań wspólnot mieszkaniowych
Przygotowywanie sprawozdań, planów gospodarczych, umów,
Zlecanie inwestycji, prac budowlanych i remontowych,
Nadzór nad terminarzem przeglądów technicznych,
Tworzenie budżetów i kontrola ich realizacji
Nadzór nad prawidłowym codziennym funkcjonowaniem nieruchomości
Nadzór nad funkcjonowaniem służb technicznych, porządkowych, ochrony

  • Nasze oczekiwania:

Minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze nieruchomości wspólnot mieszkaniowych
Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
Znajomość Ustawy o własności lokali oraz innych przepisów niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków
Rzetelność, terminowość, odpowiedzialność

  • Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w stabilnej na rynku firmie o ogólnopolskim zasięgu przy obsłudze prestiżowej inwestycji
Wsparcie merytoryczne
Wyposażone stanowisko pracy
Przyjazną atmosferę i kameralne warunki pracy
Dowolność formy zatrudnienia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Estate Fellows Poznań Sp. z o.o i Estate Center Global Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.