Szalbierz Design - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Kinnarps
Przejdź do strony: DaVinci
Przejdź do strony: Santander Bank Polska S.A.
Przejdź do strony: Klub Kobiet Przedsiębiorczych
Przejdź do strony: ESTATE POINT
Przejdź do strony: Room Service

Szalbierz Design

Szalbierz Design

Szalbierz Design to pracownia projektowa specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu przestrzeni prywatnych oraz użyteczności publicznej, a także projektowaniu mebli na wymiar i przedmiotów użytkowych. http://szalbierzdesign.pl/

Dla Agnieszki Szalbierz architektura, wzornictwo i sztuka jest czymś więcej niż tylko pracą. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, z zaangażowaniem, uważnie słuchając wymagań inwestorów. Projekty powstają w wyniku starannej analizy kontekstu przestrzennego, funkcjonalnego, kulturowego oraz potrzeb klienta. Kluczowym dla mnie zadaniem jest stworzenie założenia dopasowanego do oczekiwań klienta, oraz budżetu planowanej inwestycji.

Z pełnym zaangażowaniem podejmuje się zleceń wykraczających poza ramy typowych projektów i standardowych rozwiązań. W procesie projektowym szczególną wagę przykłada do relacji z klientem, terminowości oraz rzetelności opracowywanej dokumentacji, tak by etap realizacji przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Chce, aby jej praca wywoływała emocje, a projektowane przez nią formy przestrzenne posiadały ponadczasowy walor estetyczny. Projektowanie obiektów funkcjonalnych, ekonomicznych, a zarazem unikalnych estetycznie jest wypadkową wiedzy, doświadczenia i talentu.

 Zajrzyj na stronę WWW Szalbierz Design.