Nasza oferta - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Poradnik mieszkaniowy - gate

Nasza oferta

Sprzedaż

Szukasz idealnej nieruchomości? Skorzystaj z naszej usługi pośrednictwa sprzedaży, a zaoszczędzisz czas i zagwarantujesz sobie dostęp do najlepszych, wyselekcjonowanych dla Ciebie ofert. Zakup
wybranej przez Ciebie nieruchomości obędzie się szybko i bezpiecznie, ponieważ będziemy czuwać nad każdym etapem transakcji.

Sprawdź oferty

Wynajem

Chcesz wynająć mieszkanie? Skorzystaj z naszego doświadczenia i zaoszczędź czas niezbędny do znalezienia odpowiedniej nieruchomości. Przeanalizujemy dla Ciebie dziesiątki ofert, aby wybrać wyłącznie propozycje spełniające Twoje oczekiwania. Zajmiemy się komunikacją z najemcami, oraz formalnościami finalizującymi umowę.

Nasi agenci

Zarządzanie najmem indywidualnym

Inwestujesz w nieruchomości? Proponujemy kompleksową obsługę najmu, Tobie pozostawiając jedynie komfort i cieszenie się profitami. Zajmiemy się procesem wynajęcia twoich nieruchomości od momentu dotarcia do zainteresowanych, poprzez obsługę umów i płatności, aż do organizacji usług sprzątania i pomocy technicznej.

Zobacz ofertę

Pod klucz

Jedną z naszych specjalizacji jest aranżacja, wykończenie i wyposażenie wnętrz. Wyróżniają nas indywidualne podejście do każdego projektu i realizacja – zawsze terminowa i na najwyższym poziomie.
Zobacz jak dobrze Cię wykończymy! Sprawdź nasze pakiety wykończeniowe. 

Sprawdź

Ubezpieczenia

DOM  to miejsce, w którym czujemy się najbezpieczniej. 
Ubezpiecz się z rabatem nawet do 50%

Zobacz ofertę

Czy wiedziałeś że?

… najważniejsza w wyborze mieszkania jest lokalizacja! Zaplecze handlowe, dostępność komunikacji miejskiej, tereny zielone to główne czynniki wyboru nieruchomości.