NAI Estate Fellows Poznań sprzedało grunty w Górze w gminie Tarnowo Podgórne - Blog Estate Center - Estate Center

ESTATE BLOG

NAI Estate Fellows Poznań sprzedało grunty w Górze w gminie Tarnowo Podgórne

NAI Estate Fellows Poznań sprzedało grunty w Górze w gminie Tarnowo Podgórne

Spółka NAI Estate Fellows wystawiła na sprzedaż grunty w miejscowości Góra w gminie Tarnowo Podgórne. Teren o łącznej powierzchni 2,1155 ha został podzielony na 22 działki o powierzchniach od 800 do 900 mkw. Obszar objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Właścicielem gruntu była spółka z wielkopolski.

Pierwsza działka znalazła nowego właściciela w grudniu 2017, ostatnia z 22 działek została sprzedana w lipcu 2018. Promocja oferty i doradztwo w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do sprzedaży specjaliści z poznańskiego oddziału NAI Estate Fellows rozpoczęli od października 2017. Wsparcie właściciela nieruchomości, oraz nabywców odbywa się na każdym etapie procesu sprzedaży. Obejmuje między innymi prowadzenie negocjacji między właścicielem i interesariuszami, a także dokładną analizę wszystkich elementów umowy.

Dzięki znajomości rynku otrzymujemy informacje o nieruchomościach na sprzedaż jeszcze zanim trafią one na rynek, oraz jesteśmy w stanie w krótkim czasie wyszukać i zaoferować klientowi ofertę optymalną dla jego potrzeb. Wszystkie oferty nieruchomości są przez nas dokładnie sprawdzane i analizowane. Współpracującym z nami klientom rekomendujemy najlepsze rozwiązania gwarantujące oszczędność kosztów, elastyczność i efektywność. Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego projektu to podstawa naszej pracy – mówi Natalia Skiba, odpowiedzialna za przebieg i finalizację sprzedaży gruntów w miejscowości Góra.