Nasza oferta - Estate Center - Estate Center
Przejdź do strony: Poradnik przedsiębiorcy - gate

Nasza oferta

Sprzedaż

Zakup lokalu użytkowego z przeznaczeniem na działalność, lub wynajem to doskonała inwestycja dla Państwa firmy. Oferujemy doradztwo w zakresie inwestowania na rynku nieruchomości, oraz pomoc w poszukiwaniu i przeprowadzaniu transakcji zakupu lokali użytkowych i komercyjnych.

Sprawdź oferty

Wynajem

Oferujemy profesjonalną pomoc w znalezieniu lokalu odpowiedniego na prowadzenie działalności Państwa firmy. Przeanalizowanie Państwa potrzeb, oraz ofert dostępnych na rynku, wreszcie wynegocjowanie korzystnej stawki i przygotowanie umowy to zadania, którymi zajmie się dla Państwa nasz doradca.

Sprawdź oferty

Zarządzanie

Proponujemy usługę zarządzania nieruchomościami, która pozwala na płynne funkcjonowanie i kontrolę Państwa inwestycji. W ramach kompleksowej obsługi Państwa nieruchomości oferujemy doradztwo w zakresie wyceny nieruchomości, przygotowania lokalu pod wynajem, komunikację i rozliczenia z najemcami, niezbędną opiekę techniczną i prawną, optymalizację kosztów i bieżące raportowanie naszych działań. 

Zobacz ofertę

Czy wiedziałeś że?

… najważniejsza w wyborze mieszkania jest lokalizacja! Zaplecze handlowe, dostępność komunikacji miejskiej, tereny zielone to główne czynniki wyboru nieruchomości.