Kim jesteśmy? - Estate Center - Estate Center

 Kim jesteśmy?

Estate Center to spektrum usług dla kupujących i posiadających nieruchomości, najemców, inwestorów i deweloperów.

ESTATE CENTER powstało z połączenia dwóch sił: 
Estate Fellows Poznań: spółka - córka NAI Estate Fellows- firmy z doskonałą znajomością rynku nieruchomości w Polsce i globalnym doświadczeniem wynikającym z przynależności do NAI Global - największej na świecie sieci niezależnych firm działających w sektorze nieruchomości komercyjnych, składającej się z ponad 6 700 profesjonalistów w 55 krajach, pracujących w ponad 350 biurach.

Estate Center Global: firmy rodzinnej z ogromnym doświadczeniem na lokalnym rynku nieruchomości. Estate Center to zepół profesjonalistów na czele których stoi Patrycja Masiarek - odpowiedzialna za rozwój firmy.  Wartości i zasady, które stosuje procentują w postaci zadowolonych klientów i kolejnych projektów na wyłączność. 

ESTATE CENTER to nowa jakość pośrednictwa nieruchomości. To przede wszystkim ludzie. Doświadczeni, kompetentni, znający się na swojej pracy. Uwielbiamy, to co robimy. Nasze zaangażowanie potwierdzają szybkie sprzedaże nieruchomości, zadowolenie klientów oraz rekomendacje naszych działań.  

 

 

 

 

  Oferta Estate Center obejmuje pełny zakres usług związanych z obsługą nieruchomości. Dla klientów indywidualnych jesteśmy partnerem do przeprowadzenia bezpiecznej i szybkiej transakcji, dla klienta komercyjnego - rzetelnego, znającego i czującego rynek partnera biznesowego.

 

Pracujemy z właścicielami, najemcami oraz inwestorami. Obsługujemy nieruchomości deweloperskie, biurowe, handlowe i magazynowe na terenie całej Polski.

Przejdź do strony: Nasz zespół
Przejdź do strony: Partnerzy