Business Park Grunwald – profesjonalnie, a do tego kameralnie i zielono. - Blog Estate Center - Estate Center

ESTATE BLOG

Business Park Grunwald – profesjonalnie, a do tego kameralnie i zielono.

Business Park Grunwald – profesjonalnie, a do tego kameralnie i zielono.

 

Dobiega końca modernizacja budynku w inwestycji Business Park Grunwald na poznańskim Grunwaldzie. Właścicielem obiektu jest Park Sp. z o.o., firma rodzinna, wywodząca się z Francji.

Spółka Park podchodzi do swojej działalności z wielkim zaangażowaniem, traktując stworzenie swoim najemcom optymalnego miejsca do pracy i rozwoju ich firmy jako swoją misję. To podejście sprawia, że najemcy związują się z ich obiektami na długie lata.

  • Obecnie modernizowany budynek to trzykondygnacyjny biurowiec z lat 60/70 XX wieku o powierzchni około 1200 m2, który będzie miał nadany całkowicie nowy współczesny wygląd, a jego standard będzie też dostosowany do wymogów współczesnych najemców. Dobudowano dwa zewnętrzne szyby dla wind, które będą zabierały pasażerów z poziomu zero zarówno na parter, jaki na piętra pierwsze i drugie. Budynek wyposażono w klimatyzację, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, co pozwoli zoptymalizować koszty. Dostępne są łącza światłowodowe i szeroki wachlarz dostawców usług internetowych. Na poziomie -1 przygotowywane jest zaplecze dla rowerzystów – szatnie damskie i męskie z natryskami, szafkami. Oczywiście dla rowerów jest też zadaszony parking, a położenie na skraju Lasku Marcelińskiego sprawia, że dla wielu osób dojazd na rowerze może być bardzo atrakcyjny.

Dla poruszających się komunikacją miejską mamy doskonałe połączenie tramwajowe, a dla zmotoryzowanych – dużą liczbę miejsc parkingowych.

Biura w Business Park Grunwald to doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy nie chcą pracować w Centrum, wolą miejsca spokojne, kameralne. Oddanie do użytkowania – 31.01.2018r. 

Zapraszam do współpracy

Justyna Wasiak

+48 790 700 519