OFERTA PRACY- ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI - Blog Estate Center - Estate Center

ESTATE BLOG

OFERTA PRACY- ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

  • STANOWISKO: ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
 - Doradztwo, prowadzenie transakcji najmu i sprzedaży (zawieranie nowych umów, renegocjacje, przedłużenia, wypowiadanie umów najmu)
- najmem budynków biurowych klientów firmy – Reprezentacja Właściciela
 - pozyskiwanie nieruchomości na zlecenie i według specyfikacji klienta (biura, handel, magazyny) – Reprezentacja Najemcy
 - utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
- analiza rynku nieruchomości, określanie warunków rynkowych najmu i sprzedaży, przygotowywanie strategii najmu/sprzedaży nieruchomości

 Oferujemy:
− atrakcyjny system prowizyjny
− praca w stabilnej na rynku firmie o ogólnopolskim zasięgu
− dostęp do bazy danych i programu ofertowego
− wyposażone stanowisko pracy, tablet, telefon służbowy
− przyjazna atmosfera pracy
− kameralne warunki pracy
− nienormowany czas pracy
− opiekę merytoryczną nad prowadzonymi transakcjami

Nasze oczekiwania:
 - doświadczenie w dziale sprzedaży
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość przepisów prawa z obszaru pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami
 - samodzielność , dokładność, zaangażowanie
 - elastyczność, asertywność
 - nie jest wymagana licencja pośrednika/ zarządcy
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
 - mile widziana znajomość języka angielskiego
 - wymagane: prawo jazdy kat. B

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Estate Fellows Poznań Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.