Co u nas - Estate Center

ESTATE BLOG

Kupiec Poznański to serce Miasto Poznań

Kupiec Poznański to serce Miasto Poznań
Przekonujemy się o tym codziennie, ponieważ poznański oddział NAI Estate Fellows (czyli nasza spółka-matka) zarządza aktualnie tym niezwykłym budynkiem.
Trwają prace projektowe dotyczące przebudowy Kupca. Obok zmodernizowanej powierzchni biurowej oraz galerii handlowej w nowym formacie, Kupiec wzbogaci się również o skrzydło hotelowe. Właśnie podpisano umowę z międzynarodową siecią hotelową Marriott Hotels
Skrzydło hotelowe zlokalizowane będzie w zachodniej części budynku, z głównym wejściem od strony pl. Wiosny Ludów. Znajdzie się w nim ok. 150 pokoi, restauracja, bar, a także sale konferencyjne i wielofunkcyjne. 
Projekt przebudowy powstaje w uznanej międzynarodowej pracowni architektonicznej Chapman Taylor
Zmienią się nie tylko wnętrza, ale również zewnętrzna elewacja Kupca.
Trzymamy kciuki ;-)

Mamy ogromną przyjemność być Partnerem konferencji “Pierwotny rynek mieszkaniowy w Poznaniu i powiecie poznańskim 2018. Prognoza, trendy i rekomendacje” organizowanej przez Polski Związek Firm Deweloperskich - ODDZIAŁ POZNAŃSKI.

Mamy ogromną przyjemność być Partnerem konferencji “Pierwotny rynek mieszkaniowy w Poznaniu i powiecie poznańskim 2018. Prognoza, trendy i rekomendacje” organizowanej przez Polski Związek Firm Deweloperskich - ODDZIAŁ POZNAŃSKI.
Polski Związek Firm Deweloperskich to działająca od 15 lat organizacja branżowa dbająca o prawidłowy rozwój rynku deweloperskiego w Polsce.
Dbając o interesy swoich członków związek w równym stopniu przyczynia się do polepszania jakości tego rynku mając także na uwadze ochronę interesów klientów w relacjach z firmami członkowskimi.
Jeszcze zanim wdrożone zostały uregulowania ustawowe związek promował i wciąż promuje stosowanie przez swoich członków Kodeksu Dobrych Praktyk (więcej tutaj: http://poznan.pzfd.pl/kodeks-dobrych-praktyk/ ), który został zaakceptowany przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).
Poznański oddział PZFD został formalnie powołany uchwałą nr 36 zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich z dnia 8 listopada 2017 roku. 
Aktualnie zrzesza 15 firm działających na rynku poznańskim:
Budimex Nieruchomości 
CHRONOS DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.
MAK DOM SP. Z O.O.
MURAPOL S.A.
NOVAFORM POLSKA SP. Z O.O.
 
 

Liga Kobiet Sukcesu

Liga Kobiet Sukcesu

Hanna Lis i Liga Kobiet Sukcesu ????

Łapiemy energię wśród niesamowitych kobiet! 
Być Partnerem takiego wydarzenia to czysta przyjemność !
 
 
 
 
 

Apartamenty przy ul. Woźnej i Mokrej 4 – nowe perełki na turystycznej mapie Poznania

Apartamenty przy ul. Woźnej i Mokrej 4 – nowe perełki na turystycznej mapie Poznania

Serce miasta, klimatyczne uliczki, sąsiedztwo fantastycznych restauracji i kawiarni, a przy tym bliskość historycznych miejsc. O tym jak przemienić starą kamienicę w stylowy, butikowy hotel, oferujący pokoje na krótkoterminowy najem dla gości z całego świata doskonale wie nasza firma, która kilka dni temu stała się oficjalnym zarządcą kamienic przy ul. Woźnej 4 i Mokrej 4.

Usytuowane w uliczkach Starego Miasta, 10-20 minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starego Browaru, jeziora Maltańskiego i Dworca PKP kamienice, to idealny wybór na nocleg w Poznaniu. Kamienica przy ul. Woźnej 4 przed laty słynęła ze znajdującej się tutaj piekarni, Mokra zaś należała do bogatej, żydowskiej rodziny. Obecnie obie przechodzą swój największy renesans.

Kamienica przy ul. Woźnej 4 posiada aż 9 pokoi. Na 3 piętrach zakwaterowane mogą zostać aż 24 osoby. Niezwykłą atrakcją dla gości będzie również pokój o nazwie „Santorini”, zlokalizowany w piwnicy. Mimo braku okien, perfekcyjnie dobrane oświetlenie, białe ściany, wolnostojąca wanna i fototapeta z widokiem na turkusowe wody okalające nieziemską grecką wyspę tworzy absolutnie fenomenalny klimat. Wszystkie pokoje urządzone zostały w nowoczesnym stylu. Na ich wyposażeniu znajdują się niezbędne przybory toaletowe i ręczniki, a dodatkowo czajnik, kubki, szklanki i łyżeczki oraz kawa, herbata, cukier i woda mineralna. Do dyspozycji gości oddana została również ogólnodostępna kuchnia z pełnym wyposażeniem i pralką.

Dla osób, które cenią sobie nieco bardziej kameralne miejsca, idealny będzie nocleg w kamienicy przy ul. Mokrej 4, która do użytku zostanie oddana w lutym. Łącznie do dyspozycji gości jest 6 pokoi z analogicznym wyposażeniem i udogodnieniami, w tym także jeden apartament deluxe – idealny na wyjątkowe okazje, zwłaszcza dla nowożeńców.

Rezerwacji można dokonywać bezpośrednio pod numerem telefonu: 570 150 140 lub na naszej stronie internetowej www.estatecenterrooms.pl.