Co u nas

ESTATE BLOG

BABIE LATO vol.4

BABIE LATO vol.4

BABIE LATO vol.4!

Piano Bar Restaurant & Cafe już po raz czwarty ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w wyjątkowym evencie skierowanym do Kobiet.  
Estate Fellows Poznań (właściciel marki ESTATE CENTER) wraz z ZAJEZDNIA POZNAŃ jest sponsorem koncertu podczas tego niesamowicie energetycznego spotkania.

Wieczór, jak co roku, zapowiada się bardzo ciekawie, a motywem przewodnim będą KWIATY / FLOWER POWER /, które organizator chciałby zobaczyć także w stylizacjach Gości.

Wydarzeniu towarzyszyć będą:

Patronat medialny: Poznański prestiż Radio ESKA
Termin: 27.10.2017 / piątek /
Miejsce: Piano Bar Restaurant & Café
Godzina: 19:00

Zapraszamy!

 

 

Kobieta w (typowo) męskim świecie.

Kobieta w (typowo) męskim świecie.

Zarządza oddziałem NAI Estate Fellows Sp. z o.o., należącym do grupy NAI Estate Fellows, jednej z największych firm z branży nieruchomości w Polsce. Wygrywa przetargi, bo wie jak stworzyć indywidualną ofertę na miarę potrzeb. W świecie opanowanym przez mężczyzn odnajduje się doskonale, traktując ich jak partnerów biznesowych. Patrycja Masiarek jest typową kobietą biznesu, nie zapominając przy tym o domu, który daje jej prawdziwe szczęście.

  • Tak zaczyna się artykuł w najnowszym numerze Poznański Prestiż, w którym znajdziecie Państwo wywiad z naszą Prezes - Patrycją Masiarek.

​Zapraszam do lektury! 

 

 

źródło: Poznański Preztiż

 

 

ESTATE CENTER na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu!

ESTATE CENTER na Targach Mieszkań i Domów w Poznaniu!

Zapraszamy na stoisko Zajezdni Poznań, gdzie nasz koordynator będzie do Państwa dyspozycji w zakresie zarządzania najmem i wykończenia pod klucz.

  • Zarządzanie najmem

Proponujemy kompleksową obsługę najmu, pozostawiając Państwu jedynie komfort i cieszenie się profitami. Zajmiemy się procesem wynajęcia nieruchomości od momentu dotarcia do zainteresowanych, poprzez obsługę umów i płatności, aż do organizacji usług sprzątania i pomocy technicznej.

Doradzamy formę najmu najbardziej odpowiednią dla Państwa nieruchomości. Bierzemy pod uwagę lokalizację, standard mieszkania, oraz naszą wiedzę o rynku lokalnym i potrzebach najemców.

Zakres naszych usług:

  • Najem krótkoterminowy – kompleksowa obsługa wynajmu mieszkań na krótki termin, wynajmów wakacyjnych i sezonowych.
  • Najem długoterminowy – kompleksowa obsługa wynajęcia nieruchomości na dłuższy okres 

 

  • Wykończenie pod klucz

​Jedną z naszych specjalizacji jest aranżacja, wykończenie i wyposażenie wnętrz.

Oferujemy kompleksowy zakres usług od projektu, poprzez doradztwo w doborze materiałów, aż po koordynację prac naszych sprawdzonych specjalistów w zakresie usług budowlanych i wykończeniowych. 

Proponujemy Państwu trzy pakiety wykończenia pod klucz do wyboru: basic, optimal, prestige. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wykończenia pod klucz TUTAJ 

Zapraszamy na stoisko G6.

 

Zajezdnia Poznań – 80% sprzedanych mieszkań w I etapie, prezentacja II etapu inwestycji.

Zajezdnia Poznań – 80% sprzedanych mieszkań w I etapie, prezentacja II etapu inwestycji.

„Zajezdnia Poznań cieszy się niesłabnącą popularnością. Wpływ na to ma świetna lokalizacja, bogata oferta usługowo – handlowa, bliskość terenów zielonych, zachęcających do wspólnych spacerów jak również szybki dostęp do ośrodków kultury i nauki. Nie bez znaczenia pozostaje bliskość Dworca PKP i Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dodatkowym atutem będzie zabytkowa zajezdnia tramwajowa, która po renowacji stanowić będzie miejsce spotkań i wydarzeń kulturalnych”. – mówi Patrycja Masiarek – Dyrektor Biura NAI Estate Fellows w Poznaniu.

Podczas Targów Mieszkań i Domów, które odbyły się 25-26.02.2017 zaprezentowana została oferta II etapu Zajezdni Poznań. Nowy budynek nr. 3, usytuowany będzie przy ul. Nowej Prusa, na przedłużeniu obecnej na odcinku ulic Sienkiewicza – Zwierzyniecka.

II etap to 129 apartamentów i 14 lokali usługowych zlokalizowanych w pięcio piątrowym budynku z windami i podziemną halą garażową oraz dostępnymi komórkami lokatorskimi.

Wysoki standard wykończenia ogrodzonego budynku z przeszklonymi klatkami schodowymi wychodzącymi na dziedziniec oraz placem zabaw, czyni go jednocześnie kameralnym i niezwykle prestiżowym. Zajezdnia Poznań w II etapie oferuje apartamenty z balkonami, od najmniejszych (32 m2), po największe o powierzchni (87 m2). Od kawalerek, po apartamenty 4-pokojowe. Na szczególną uwagę zasługują lokale na ostatniej kondygnacji z wysokimi przeszkleniami w ryzalitach. W ofercie znajdą się również apartamenty na parterze z własnymi ogródkami na dziedzińcu. 

O atrakcyjności inwestycji świadczy również bogata oferta usług dodatkowych.  

„Klienci oczekują od nas kompleksowej obsługi. Dzisiaj nie wystarczy sama sprzedaż mieszkań. Wykończenie pod klucz i zarządzanie najmem zarówno długo jak i krótkoterminowym to nasza specjalizacja. Zajmujemy się całym procesem, Klientowi pozostawiając jedynie cieszenie się profitami z kupionej nieruchomości”.- dodaje Patrycja Masiarek.

 

Inwestycja zostanie wzbogacona o zabytkową halę po zajezdni tramwajowej, w której niezmiennie planowane jest utworzenie przestrzeni dla wydarzeń kulturalnych i artystycznych oraz kawiarni, restauracji i przestrzeni handlowej.

Prace ruszą nie wcześniej niż za rok. Sam remont i rewitalizacja potrwa około roku. Wszystkie prace i projekty realizowane są pod okiem konserwatora zabytków. W chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i projektowe.
W Polsce, najbliższym obiektem podobnym pod względem charakteru i oferty jest warszawska Hala Koszyki. Jednak Inwestor najbardziej chciałby nawiązać projektem do Hali Time Out Market w Lizbonie.