Aleksandra Frankowska - Estate Center - Estate Center

Profil sprzedawcy

Aleksandra Frankowska

Aleksandra Frankowska

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR

Z wykształcenia internacjolog, absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Zafascynowana światem protokołu dyplomatycznego i savoir vivre’u, których zasady miała okazję zgłębiać podczas stażu w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Tallinnie. Doświadczenie marketingowe i PR-owe zdobywała w spółce zarządzającej poznańskim Starym Browarem na stanowisku Specjalisty ds. Public Relations, realizując takie projekty jak wystawa Bjork Digital, Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk, wystawa “David LaChapelle. Songs For The World”, a także współpracując z markami takimi jak Buzzhub, Allegro, Skivak, Eladex, Blue Sky Travel i Grupa TENSE.
 

Prywatnie marzy o tym, by postawić stopę w każdym państwie świata. Po drodze skrupulatnie odkreśla kolejne punkty na swojej #bucketlist. Miłośniczka Włoch i ekspertka w dziedzinie gotowania makaronu.

 


10.01.2019 | Aleksandra Frankowska

MAMY to w CV - wspieramy Mamy na rynku pracy

„Macierzyństwo to nie przerwa w karierze, a przyspieszony kurs wielu umiejętności, które z pewnością docenisz w swojej firmie” – zdecydowanie zgadzamy się z tym stwierdzeniem
Więcej

Newsletter